Hakkımızda

"MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"
Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet Vermek,
İhtiyaç ve Beklentilerde Güvenilir Olmak
Sunduğu Her Hizmette en iyi olmaktır

Dursun Dalokay DOĞAN


Değerli dostlarımız;

On yılı aşkın şirket politikamız her zaman müşteri memnuniyeti, güler yüzlü hizmet ve en kaliteli satış hizmeti sunmak ilkelerimizin başında yer almaktadır. Stork Tours müşterilerine verdiği hizmetin kalitesinin devamlılığını ilke edinmiştir. Her geçen gün bize inanan ve güvenen siz değerli dostlarımıza teşekkür eder, kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Hedefimiz Siz değerli dostlarımıza, en hızlı en doğru ve en güvenli şekilde uzun yıllar hizmet etmektir. Ürün yelpazemizdeki zenginliği ile herkese ve her keseye uygun ürünler hazırlayarak "tatil" kavramını sizin için lüks değil satın alınabilir hale getiriyoruz

Yurtiçinde sayısı otel ve tatil köyü, bütün havayolları ile anlaşmalarımız bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı turlardan, kültür turlarına, son yılların gözdesi olan gemi turlarına, kayak turlarına, her yaşa yönelik programlardan kurumsal hizmetlere ve ürün yelpazesine sahip bir acenta olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Turizm de en önemli kavramın güven ve doğru hizmet olduğunu bildiğimizden sürekli güvenilir kalmak ve daha doğru daha kaliteli hizmet vermek için; Türkiye'nin kültürel bölgelerinden, kışlık kayak otelleri ve termal kaplıca otellerine, Ege'nin ve Akdeniz'in tüm otelleri ile tatil köylerini gezip sizler için en doğrusunu seçiyoruz.